Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовими параметрами цього ножа є брак упору.
Фіксований ніж 1718 А може послугувати як недорогий, але цілком міцний і працездатний туристичний, рибальський, а можливо, і мисливський ніж.
Що відразу ж кинеться в очі під час уважного огляду 1718 А — розташоване в навершенні нарізне з'єднання, що фіксує хвостовик клинка та фактично збирає всю конструкцію в єдине ціле. Це говорить нам про те приємного факту, що хвостовик є наскрізним, а отже, Grand Way 1718A — ніж міцний і придатний для серйозної роботи.
Завдяки такій конструкції, будь-хто охочий може, за бажання, розібрати ніж і кастомізувати його відповідно до своїх бажань і уявлень про прекрасне.
Сама колодка виготовлена з дерева. Вона об'ємна, добре заповнює долоню й взагалі дивовижно зручно сидить у руці. Близ навершя також є темлячний отвір, через який проведе простий темляк. Металевий больстер надає ручці додаткову міцність і відіграє декоративну роль.
Клинок ножа має довжину 153 мм і товщину 2,8 мм в обуху. Він не надто широкий (25 мм), має прямий обух по всій довжині та увігнуті спуски приблизно від середини клинка.
Сталь клинка неіржавка марки 440С. Давно добре відомий випробуваний клинковий матеріал.
У комплекті з ножем йдуть міцні піхви зі щільної тканини на кшталт кордури.
За своєї демократичної ціни ніж має оптимальне співвідношення характеристик і може слугувати як корисним підмогом у поході, так і непоганим подарунком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SIMA |
| Вага ножа | 150 г |
| Довжина ножа | 285 мм |
| Довжина рукоятки | 132 мм |
| Матеріал леза | 440C |
| Матеріал піхов | Тканина |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 153 мм |
| Товщина леза | 2.8 мм |
| Ширина леза | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид ножа | Нескладною |
| Вигляд упаковки | кольорова картонна коробка |
| Наявність чохла | Так |
| Поверхню леза | Mirror Polish |