| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real Steel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 192 г |
| Довжина ножа | 22 мм |
| Довжина рукоятки | 11.5 мм |
| Матеріал піхов | Kydex |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Колір | Чорний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 10.5 мм |
| Товщина леза | 3.6 мм |
| Ширина леза | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Туризм, Edc-використання, активний відпочинок |
| Поверхня | Black Stonewash |
| Тип | Нескладні |